RestaurantSupply.com is your trusted source for Doyon commercial dough mixers and spiral mixers.
- Authorized Doyon dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Doyon QURB024 commercial dough mixers and spiral mixers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Doyon QURB024 3.85 Inch Radial Ball Bearing Steel Double Sealed
| Manufacturer | Doyon |
|---|---|
| Model Number | QURB024 |
| Manufacturer Part # | QURB024 |
| Height | 1.05" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 5.15" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Doyon QURB024 Radial Ball Bearing 6210 2rs