Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints QU59-0035 1.15 Inch OEM Black Plastic Latch for Commercial Use
Item:
#1511361
Technical details
| Manufacturer | Picard Ovens |
|---|---|
| Model Number | QU59-0035 |
| Manufacturer Part # | QU59-0035 |
| Height | 0.8" |
| Width | 1.15" |
| Depth | 4.85" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints QU59-0035 1.15 Inch OEM Black Plastic Latch for Commercial Use
$46.00
Unit price
/
Unavailable