Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints QU28-0005 0.4 Inch Plated Hexagonal Nut Zinc-plated Steel
Item:
#1511357
Technical details
| Manufacturer | Picard Ovens |
|---|---|
| Model Number | QU28-0005 |
| Manufacturer Part # | QU28-0005 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints QU28-0005 0.4 Inch Plated Hexagonal Nut Zinc-plated Steel
$0.25
Unit price
/
Unavailable