Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbo Air holding and proofing cabinets.
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air QGTN240KNOB holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbo Air QGTN240KNOB 1.5 Inch OEM Knob for Commercial Appliances
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | QGTN240KNOB |
| Manufacturer Part # | QGTN240KNOB |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.55" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air QGTN240KNOB Knob
