Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbo Air commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air QGTN-240HJ commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbo Air QGTN-240HJ 3.45 Inch Thermostat with Digital Control for Refrigeration
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | QGTN-240HJ |
| Manufacturer Part # | QGTN-240HJ |
| Height | 2.7" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air QGTN-240HJ Thermostat
