Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbo Air holding and proofing cabinets.
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air QGTN-240-HJ holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbo Air QGTN-240-HJ 3.45 Inch OEM Thermostat for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | QGTN-240-HJ |
| Manufacturer Part # | QGTN-240-HJ |
| Height | 1.75" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 3.45" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air QGTN-240-HJ Thermostat
