FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star QCS2-600HA 208v Electric Toaster Rotary with Stainless Steel Finish
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | QCS2-600HA |
| Manufacturer Part # | QCS2-600HA |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 70.4 lbs |
| Weight | 70.4 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg QCS2-600HA Toaster Rotary 208v