RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang reusable chopsticks and chopstick holders.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang Q9-F6-144 reusable chopsticks and chopstick holders
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang Q9-F6-144 25 Inch Inside Door Panel A/l for Star Units
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | Q9-F6-144 |
| Manufacturer Part # | Q9-F6-144 |
| Height | 5" |
| Width | 25" |
| Depth | 30" |
| Weight | 9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg Q9-F6-144 Inside Door Panel A/l