RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang bottles and sprayers.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang Q9-ECO-508-4 bottles and sprayers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang Q9-ECO-508-4 4 Inch Hinge Top Right Hand Eco Corrosion Resistant
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | Q9-ECO-508-4 |
| Manufacturer Part # | Q9-ECO-508-4 |
| Height | 1.25" |
| Width | 4" |
| Depth | 5.1" |
| Weight | 0.74 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang Q9-ECO-508-4 Hinge Top Rh Eco