RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang Q9-60102-1368 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang Q9-60102-1368 Motor Cover Eh 141 - OEM Protection with Thermoplastic
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | Q9-60102-1368 |
| Manufacturer Part # | Q9-60102-1368 |
| Height | 0.6" |
| Width | 18.6" |
| Depth | 19.5" |
| Weight | 0.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang Q9-60102-1368 Motor Cover Eh (eh 141)