RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang Q9-50312-12 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang Q9-50312-12 5.7 Inch Control Front OEM for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | Q9-50312-12 |
| Manufacturer Part # | Q9-50312-12 |
| Height | 1.7" |
| Width | 5.7" |
| Depth | 22.95" |
| Weight | 1.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang Q9-50312-12 Control Front Sii