RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang Q9-40705-10 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang Q9-40705-10 6 Inch OEM Suppressor 24 Volt Surge Protection
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | Q9-40705-10 |
| Manufacturer Part # | Q9-40705-10 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang Q9-40705-10 Suppressor Lo Volt 24 P