- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star Q9-40102-60-2 6.75 Inch Circuit Board Front Panel OEM Durable
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | Q9-40102-60-2 |
| Manufacturer Part # | Q9-40102-60-2 |
| Height | 1.95" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 17.15" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg Q9-40102-60-2 Circuit Board Front Pnl Custom
