RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride commercial pizza ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride Q2228A commercial pizza ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride Q2228A 0.55 Inch Nut Acorn Stainless Steel for Commercial Ovens
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | Q2228A |
| Manufacturer Part # | Q2228A |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 0.6" |
| Weight | 0.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride Q2228A Nut 5/16 18 Acorn Ss