RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride commercial pizza ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride Q2217A commercial pizza ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride Q2217A 5/16 Inch Flat Head Screw Corrosion Resistant - 2 Inch
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | Q2217A |
| Manufacturer Part # | Q2217A |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride Q2217A 5/16 18x2 Flat Hd Screw Slo
