RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride bakery deck ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride Q2111A bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride Q2111A 1/4 Inch Hex Head Screw Zinc for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | Q2111A |
| Manufacturer Part # | Q2111A |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 1.05" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride Q2111A Screw 1/4 20 X 1 Hex Hd Zinc