RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride commercial pizza ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride Q1477A commercial pizza ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride Q1477A Flat Head 10-32 x 1/2 Screw Stainless Steel
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | Q1477A |
| Manufacturer Part # | Q1477A |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 0.55" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride Q1477A Flat Hd 10 32x1/2 Screw Ss
