RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride commercial pizza ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride Q1401A commercial pizza ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride Q1401A 1 Inch Steel Screw Door Rod for Commercial Ovens
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | Q1401A |
| Manufacturer Part # | Q1401A |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride Q1401A Screw Door Rod 10 32 X 1 /2