RestaurantSupply.com is your trusted source for San Jamar pot holders and oven mitts.
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar Q-304 pot holders and oven mitts
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
San Jamar Q-304 17 Inch Neoprene Gloves with Max Temp 400 F
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | Q-304 |
| Manufacturer Part # | Q-304 |
| Height | 4" |
| Width | 8" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 0.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar Q-304 Neoprene Gloves 17" Max Temp 400 F
