Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Magikitch'N PTPP10606 17 1/2 Inch x 28 Inch White Filter Oil Pack of 100
| Fits with Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PTPP10606 |
| Manufacturer Part # | PTPP10606 |
| Height | 5" |
| Width | 18.75" |
| Depth | 29" |
| Weight | 14.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PTPP10606 Color White, Length 28", Width 17 1/2", Thickness 1/32", Sold In Quantities Of Pack Of 100
