RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco PTP5047541 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco PTP5047541 3.45 Inch OEM Thermopile Gas Component for Appliances
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PTP5047541 |
| Manufacturer Part # | PTP5047541 |
| Height | 1.85" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 5.35" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PTP5047541 Thermopile Cp2 24
