RestaurantSupply.com is your trusted source for Vulcan Hart cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Vulcan Hart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vulcan Hart PTP5045644 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart PTP5045644 1/2 Inch Valve Combo Gas Durable Assembly
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PTP5045644 |
| Manufacturer Part # | PTP5045644 |
| Height | 3.1" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 4.3" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PTP5045644 Valve Combo 1/2" Milivl T Lp