Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Magikitch'N units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Magikitch'N PTB8039518C cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N PTB8039518C 4.25 Inch gas Pilot Burner Corrosion Resistant Steel
| Fits with Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PTB8039518C |
| Manufacturer Part # | PTB8039518C |
| Height | 4.5" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PTB8039518C Pilot Burner Lp
