Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco aftermarket steamers combi ovens and steam kettles.
- Engineered to match existing Pitco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Pitco PTB7406404 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco PTB7406404 3/8 Inch NPT Male Hose Inlet with NSF Certification
| Fits with Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PTB7406404 |
| Manufacturer Part # | PTB7406404 |
| Height | 1.5" |
| Width | 6" |
| Depth | 10" |
| Weight | 0.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PTB7406404 Nsf Certified
