Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N aftermarket commercial grills and griddles.
- Engineered to match existing Magikitch'N units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Magikitch'N PTB6783401 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N PTB6783401 7 Inch Ignition Cable with Ground Wire for Pitco Fryers
| Fits with Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PTB6783401 |
| Manufacturer Part # | PTB6783401 |
| Height | 1" |
| Width | 7" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PTB6783401 Ignition Cable W/ Ground Wire., Pitco Fryer Sg14 Sg14di Sg14r Sg14rdi Sg14rs Sg14s-d, Sg14t Sg14tdi Sg18 Sg18di Sg18f Sg18s Sg18s-d, Sgsebnb-14 Sgsebnb-18 Ssh55 Ssh75 Ssh75rs, Magikitchn
