RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N PTB6746301 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N PTB6746301 5.4 Inch Return or Hose Jumper Sg 24v Wiring
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PTB6746301 |
| Manufacturer Part # | PTB6746301 |
| Height | 1.75" |
| Width | 5.4" |
| Depth | 7.65" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PTB6746301 Return Or Hose Jumper Sg 24v Wiring

