Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Magikitch'N units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Magikitch'N PTB6622001 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N PTB6622001 30 Inch Hose Outlet 3/8 NPT NSF Certified
| Fits with Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PTB6622001 |
| Manufacturer Part # | PTB6622001 |
| Height | 1.25" |
| Width | 6" |
| Depth | 13.5" |
| Weight | 0.84 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PTB6622001 Length 30", Inlet 3/8" Npt, Outlet 3/8" Npt, Nsf Certified
