FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N commercial grills and griddles.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N PTB6602501C commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N PTB6602501C 20 Inch OEM Fluid Filtering Nozzle Component
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PTB6602501C |
| Manufacturer Part # | PTB6602501C |
| Height | 3" |
| Width | 20" |
| Depth | 26.5" |
| Weight | 6.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PTB6602501C 60 Bif/port Fltr Hose/noz Out

