RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco PTB2101501C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco PTB2101501C 16 Inch Cover Assembly to Fit Pitco SG14 Fryers
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PTB2101501C |
| Manufacturer Part # | PTB2101501C |
| Height | 1.1" |
| Width | 15.5" |
| Depth | 24.25" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PTB2101501C Tk Cover Assy Sg14t Sg14r Sg14