RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N commercial grills and griddles.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N PTA6060302 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N PTA6060302 6.2 Inch Clear Computer Overlay for Pitco Fryer Sg14rs
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PTA6060302 |
| Manufacturer Part # | PTA6060302 |
| Height | 3.6" |
| Width | 6.2" |
| Depth | 8.85" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PTA6060302 Overlay Clear Computer, 15" X 6" Clear For Computer, Pitco Fryer Sg14rs
