Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco aftermarket commercial grills and griddles.
- Engineered to match existing Pitco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Pitco PTA4500604 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N PTA4500604 13 Inch Mavrik Component with Durable Construction
| Fits with Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PTA4500604 |
| Manufacturer Part # | PTA4500604 |
| Height | 0.5" |
| Width | 13.5" |
| Depth | 17.5" |
| Weight | 4.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PTA4500604 Tb Rk Ssh60/se148 Wr/g

