RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N aftermarket commercial grills and griddles.
- Engineered to match existing Magikitch'N units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Magikitch'N PTA4500305 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N PTA4500305 18 Inch Width Dual Foodservice Basket Stainless Steel with Robust Design
| Fits with Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PTA4500305 |
| Manufacturer Part # | PTA4500305 |
| Height | 6" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 13.15" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PTA4500305 Bskt 18x14 Dual
