Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Magikitch'N units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Magikitch'N PTA1100110C cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N PTA1100110C 20 1/8 Inch Length Hanger Basket Stainless Steel
| Fits with Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | PTA1100110C |
| Manufacturer Part # | PTA1100110C |
| Height | 1.5" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 20" |
| Weight | 2.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco PTA1100110C Length 20 1/8", 511 Mm
