Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass faucet and drain accessories.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass -PT faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass -PT 55/64 Inch Male Inlet Lead Free Plumbing Connector
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | -PT |
| Manufacturer Part # | -PT |
| Height | 6.88" |
| Width | 1" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass -PT Inlet 55/64" Male, Lead Free Y
