FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg PSZ8750 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star PSZ8750 Blower Motor Kit 230V Electric OEM for Industrial Ovens
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | PSZ8750 |
| Manufacturer Part # | PSZ8750 |
| Height | 8" |
| Width | 8.85" |
| Depth | 9.7" |
| Weight | 8.98 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg PSZ8750 Blwr Mtr Kit230v Um Oven