RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg bottles and sprayers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg PSZ10010 bottles and sprayers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star PSZ10010 6 Inch Motor Kit for Food Processing Equipment
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | PSZ10010 |
| Manufacturer Part # | PSZ10010 |
| Height | 4" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero PSZ10010 Mtr Kitcw120vhpde2h
