RestaurantSupply.com is your trusted source for Merrychef rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef PSX286 rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Merrychef PSX286 Cooling Fan Kit Stainless Steel Air Cooled Durable Design
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | PSX286 |
| Manufacturer Part # | PSX286 |
| Height | 7" |
| Width | 12.85" |
| Depth | 14.8" |
| Weight | 4.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef PSX286 E3 Cooling Fan Kit
