RestaurantSupply.com is your trusted source for Merrychef rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef PSX278 rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Merrychef PSX278 7 Inch Waveguide Air Duct Assembly with Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | PSX278 |
| Manufacturer Part # | PSX278 |
| Height | 2.55" |
| Width | 7.15" |
| Depth | 10.3" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef PSX278 Waveguide Air Duct Assy E3
