RestaurantSupply.com is your trusted source for Merrychef rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef PSR109 rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Merrychef PSR109 6.15 Inch OEM Diode Replacement Kit for Merrychef Ovens
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | PSR109 |
| Manufacturer Part # | PSR109 |
| Height | 1.05" |
| Width | 6.15" |
| Depth | 8.65" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | ??? |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef PSR109 Diode Replacement Kit
