RestaurantSupply.com is your trusted source for Omega cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Omega dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Omega PSH-GL1016-1-UL cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Omega PSH-GL1016-1-UL 4.6Inch OEM Fan Motor Electric Durable Aluminum
| Manufacturer | Omega |
|---|---|
| Model Number | PSH-GL1016-1-UL |
| Manufacturer Part # | PSH-GL1016-1-UL |
| Height | 4.5" |
| Width | 4.6" |
| Depth | 7.05" |
| Weight | 4.63 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Omega PSH-GL1016-1-UL Fan Motor 120v (ul)
