- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star PSGR0352 14 Inch Kit to Z1948 Casting Stainless Steel
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | PSGR0352 |
| Manufacturer Part # | PSGR0352 |
| Height | 1.75" |
| Width | 14.2" |
| Depth | 14.25" |
| Weight | 14.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg PSGR0352 Kit 2f Z1948 Casting
