RestaurantSupply.com is your trusted source for Merrychef rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef PSB367 rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Merrychef PSB367 OEM Door Handle Assembly 7 Inch Stainless Steel with Ergonomic Design
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | PSB367 |
| Manufacturer Part # | PSB367 |
| Height | 2" |
| Width | 7" |
| Depth | 18" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef PSB367 E2s Door Handle Assy
