RestaurantSupply.com is your trusted source for Merrychef rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef PSA2195 rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Merrychef PSA2195 9 Inch Cooling Fan Assembly Stainless Steel Air-Cooled
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | PSA2195 |
| Manufacturer Part # | PSA2195 |
| Height | 9" |
| Width | 9" |
| Depth | 12" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef PSA2195 E4s Cooling Fan Assy
