FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang reusable chopsticks and chopstick holders.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang PS11010341 reusable chopsticks and chopstick holders
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang PS11010341 12 Inch Commercial Electric Hotplate with 5000 Watt Output
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | PS11010341 |
| Manufacturer Part # | PS11010341 |
| Height | 4" |
| Width | 12.5" |
| Depth | 24.5" |
| Weight | 49.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang PS11010341 Kit Hotplate 208v 5000w
