RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg PS-Z10286 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star PS-Z10286 OEM Drive Motor Aluminum for Food Processing Equipment
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | PS-Z10286 |
| Manufacturer Part # | PS-Z10286 |
| Height | 4.95" |
| Width | 5.95" |
| Depth | 10.95" |
| Weight | 3.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg PS-Z10286 Qt14r Drive Motor Cwr L
