RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg commercial grills and griddles.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg PS-Z10007 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star PS-Z10007 3.65 Inch Electric Motor Pump with Mounting Screws
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | PS-Z10007 |
| Manufacturer Part # | PS-Z10007 |
| Height | 3.55" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 6.35" |
| Weight | 3.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg PS-Z10007 Voltage 120 V Ac, Includes Mounting Screws
