- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star PS-RG30SHR 3.95 Inch Stainless Steel Housing Repair Kit for 30s/45s
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | PS-RG30SHR |
| Manufacturer Part # | PS-RG30SHR |
| Height | 2.7" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 21.7" |
| Weight | 0.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg PS-RG30SHR Kit Hsg Repair 30s/45s