RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang PS-JIB-SEN-ENV cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang PS-JIB-SEN-ENV 9 Inch Probe Envirozone Gg Kit Environmental Monitoring
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | PS-JIB-SEN-ENV |
| Manufacturer Part # | PS-JIB-SEN-ENV |
| Height | 0.55" |
| Width | 9.05" |
| Depth | 13.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg PS-JIB-SEN-ENV Probe Envirozone Gg Kit
