RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg PS-GR0349 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star PS-GR0349 14 Inch Casting Top to Support Metal Casting Processes
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | PS-GR0349 |
| Manufacturer Part # | PS-GR0349 |
| Height | 2.95" |
| Width | 14.25" |
| Depth | 16.7" |
| Weight | 8.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg PS-GR0349 Kit2f Z1932 Casting Top