Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N aftermarket commercial grills and griddles.
- Engineered to match existing Magikitch'N units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Magikitch'N PS-B8706102-CL commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N PS-B8706102-CL Switch Kit 4 Inch Compact Commercial Control Component
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | PS-B8706102-CL |
| Manufacturer Part # | PS-B8706102-CL |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg PS-B8706102-CL Switch Kit
